(+380 44) 481-45-29
Усі контакти Зробити внесок

Загальноінститутська база випускників ІМВ

Щороку понад 500 студентів Інституту міжнародних відносин отримують диплом та статус випускника. Вони йдуть у нове життя, нерідко втрачаючи зв’язок із рідним Інститутом. 

Декілька років тому Фонд розвитку ІМВ започаткував збір загальноінститутської бази випускників нашого інституту. Ми прагнемо більше спілкуватися з вами, розповідати про свої успіхи та дізнаватися про ваші перемоги.

Запрошуємо усіх випускників Інституту взяти участь у формуванні бази випускників ІМВ! Залишай контакти у реєстраційній формі нижче. Так ми зможемо повідомляти тобі про все цікаве, що відбувається у нашому Інституті, реалізовувати спільні проекти та запрошувати на інститутські заходи. А їх у нас чимало! Наприклад, у третю суботу вересня ми проводимо традиційну Велику зустріч випускників ІМВ, у квітні – День кар’єри ІМВ, упродовж року - гостьові лекції відомих людей та знаних професіоналів ринку.

Долучайся!


Долучіться до написання нової сторінки в історії нашої Аlma-mater! Зробіть внесок до Фонду, відчуйте свою причетність до значимої і корисної для усіх справи.

Ми з Вами разом закладемо міцний фундамент довгострокового стабільного фінансування значущих освітніх, наукових, творчих, соціальних програм Інституту.

На знак вдячності та поваги Інститут дарує Вам програму подякиіз найрізноманітнішими можливостями увічнити Ваше ім'я в стінах ІМВ.


Всього пожертвувано
1637844грн
Зробити внесок
Допоможи рідному інституту!