(+380 44) 481-45-29
Усі контакти Зробити внесок

Фандрейзингові кампанії

У 2013-му році Інститут міжнародних відносин обрав новий шлях розвитку. Розуміючи важливість фінансової незалежності установи, було прийнято рішення створити Фонд розвитку ІМВ, який діятиме за принципом ендавменту та передбачає накопичення, примноження і недоторканість цільового капіталу, та використання лише відсотків від нього. Згідно національного законодавства для управління таким фондом формується пайовий інвестиційний фонд (ПІФ), що передається в управління керуючій компанії. Для забезпечення існування ПІФу (і, відповідно, для формування “тіла”), який опікується нашим капіталом, згідно національного законодавства, Фонд розвиту ІМВ має залучити 1,6 млн гривень. Зібравши цю суму, Фонд почне отримувати відсотки, які вона генерує, залишаючи "тіло" (основний капітал), недоторканим.

 16 квітня Фонд розвитку ІМВ оголосив Першу фандрейзингову кампанію до 75-річчя Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка. Засновники Фонду, Валерій Копійка та Валентина Мазуренко, звернулися до випускників, партнерів та друзів Інституту з проханням підтримати ініціативу та зробити благодійний внесок у Фонд, інвестуючи в майбутнє освіти. Мета фандрейзингової кампанії - зібрати 1 мільйон гривень до Дня народження ІМВ, яке Інститут буде святкувати 21 вересня 2019 на Великій зустрічі випускників, де й будуть підведені підсумки нашої першої фандрейзингової кампанії.

Випускники, викладачі Інституту, партнери та друзі вже долучилися до цієї ініціативи, започаткувавши флешмоб #роблюсвійвнесокумайбутнєімв у соціальних мережах.

 Станом на серпень 2019 вдалося залучити більшу частину потрібної суми: було зібрано більше 900 тисяч гривень! Фонд розвитку, директор Інституту та вся команда дуже вдячні за таку щиру активність та підтримку. Саме на таких благодійниках і будується майбутнє країни, майбутнє нашого Інституту, нашої науки. Залишилось зовсім небагато для досягнення заповітної мети в 1,6 млн. грн. Фонд, будучи флагманом на вітчизняному ринку, нарешті зможе використовувати відсотки і фінансувати проекти.

 Втім, це не буде завершенням збору коштів та поповнення ПІФу, адже чим більша сума «тіла» фонду, тим більші відсотки можна вкладати у розвиток інфраструктури Інституту, у стипендії студентів та пенсії викладачів. Не зупиняймося на досягнутому!

 З будь-якими питаннями щодо функціонування Фонду чи фандрейзингової кампанії, будь ласка, пишіть нам: info@iirfund.org

Якщо Ви бажаєте внести ім‘я до історії розвитку Інституту міжнародних відносин і зробити свій внесок у майбутнє альма-матер, будь ласка, переходьте за посиланням.

Долучіться до написання нової сторінки в історії нашої Аlma-mater! Зробіть внесок до Фонду, відчуйте свою причетність до значимої і корисної для усіх справи.

Ми з Вами разом закладемо міцний фундамент довгострокового стабільного фінансування значущих освітніх, наукових, творчих, соціальних програм Інституту.

На знак вдячності та поваги Інститут дарує Вам програму подякиіз найрізноманітнішими можливостями увічнити Ваше ім'я в стінах ІМВ.


Всього пожертвувано
1637844грн
Зробити внесок
Допоможи рідному інституту!