(+380 44) 481-45-29
Усі контакти Зробити внесок

Галерея

Зустріч з Сергієм Радченко від Success story

6.12.2017
5

6 грудня 2017 року у рамках Success story відбулась зустріч з Сергієм Радченко, випускником відділення МЕВ 1981 року піонером зовнішньо-економічної діяльності на рівні підприємства в СРСР та Україні, Послом музею "The Beatles" («The Beatles Story») в Ліверпулі (одним з 25-х в світі)
Ми дізналися:
  • Що про «Beatles» не знали в Ліверпулі і що таке «Всесвіт «Beatles»?
  • Як прорубувалось ресторанне вікно в Європу в 1988 році?
  • Як колгоспні джин та віскі побили всі рекорди продажу?
  • Що таке алко-скляна естетика?
  • Як вперше в історії продавались овочі з радянського колгоспу в німецьких супермаркетах? 
  • Чи є насправді Україна аграрною державою?
  • Про деякі особливості «національного перекладу»
  • Як отримати контракти на Молдаванці і в кращих оперних театрах світу?

В рамках заходу також відбулась презентація книг «Прикасаясь к Вселенной «The Beatles» та «Let the good times roll» і автограф-сесія автора/перекладача.

Неймовірна людна - це точно не останній наш спільний захід!

Fashion of the Nation в Інституті міжнародних відносин

1.03.2017
80

28 лютого в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка відбувся показ національних костюмів народів світу «OUTLOOK SHOW. Fashion of the Nation». Співорганізаторами свята виступили проект OUTLOOK, який працює у сфері культурної дипломатії та Фонд розвитку ІМВ! Майбутні дипломати, студенти ІМВ, продемонстрували унікальні національні костюми, люб’язно надані посольствами понад 20 країн. 
Дипломатія - це не тільки офіційно та по-діловому, це ще й дружньо та дуже красиво! Тільки подивіться, який вир фарб та емоцій буквально захопив Інститут!

Зустріч з Наталією Матусевич від Success story та "Формули успіху"

8.12.2016
7

8 грудня 2016 року за сприяння  Освітнього проекту "Формула успіху" від Аліси Лісової відбулась зустріч з Наталією Матусевич - відомим фінансистом та засновницею ГО "Українське інвестиційне бюро"
Майстер-клас Гулея Анатолія від Success story

16.11.2016
3

16 листопада 2016 р. у залі Вченої Ради Інституту міжнародних відносин відбувся майстер-клас ГУЛЕЯ Анатолія Івановича -доктора економічних наук, Голови Правління УМВБ.

Зустріч була інформаційно насиченою, змістовною. Студенти мали можливість послухати практика, який розказав про найгостріші питання української економіки, важливість та ефективність інвестування в знання та практичні навички, відповідав на запитання студентів. 

Велика зустріч випускників ІМВ 2016!

6.10.2016
65

Щиро дякуємо всім, хто завітав на щорічну зустріч випускників Інституту міжнародних відносин! Дякуємо, що цього року нас було так багато! Обіцяємо докласти максимум зусиль, щоб зустріч випускників ІМВ 2017 була ще яскравішою та більш масштабною. 

Тож до зустрічі у наступному році у останню суботу вересня! :)

Зустріч з Людмилою Богуш-Данд від "Формули успіху" та Success story

15.09.2016
4

На зустрічі з Людмилою Богуш-Данд, засновницею тренінгової компанії "Богуш-Тайм" поговорили про персональну ефективність та управління часом. 

Було дуже цікаво і корисно!

День кар'єри ІМВ 2016!

18.04.2016
52

8 квітня відбувся День кар’єри Інституту міжнародних відносин –  виставка компаній-роботодавців, орієнтована на студентів і випускників ІМВ, покликана створити унікальну інтерактивну платформу для спілкування. 

Упродовж заходу студенти мали змогу познайомитися з особливостями роботи більше, ніж 20 компаній, серед яких KPMG, Henkel, PricewaterhouseCoopers, AVELLUM, Ernst & Young, Bayer, JTI, Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, Василь Кисіль та Партнери, ARZINGER, Deloitte, Редкліфф Партнерз, Sayenko Kharenko, Провідна, Ілляшев та Партнери, Jooble, AEQUO Law Firm, фонд «Україна разом», Еконія, Postmen, Be—it, QBF та AIESEC.

Компанії запропонували студентам послухати цікаві презентації та прийняти участь у майстер класах, присвячених питанням пошуку роботи, секретам успішного проходження інтерв'ю та чарівним правилам побудови блискучої кар'єри.

Дякуємо всім, хто охоче долучився до проведення Дня кар’єри ІМВ! До нових зустрічей!

Все про Fashion бізнес від "Формула успіху" та Success story

11.03.2016
7

Наші спікери - дівчата, для яких мода стала влучним стартапом та цікавою роботою, саме засновниці MustHave – першого українського мас-маркету жіночого одягу та VMMA - українського бренду одягу.

Зустріч з Алунікою Добровольською від "Формули успіху" та Success story

29.10.2015
3

Пройшла зустріч з Алунікою Добровольською - експертом у питаннях особистого успіху та розвитку про вірний, свій курс - в умовах кризи, нестабільності, про новий етап життя, про зміни, про те, яку зробити свій навчальний процес ефективнішим, про розвиток, час та відповідальність.

Велика зустріч випускників ІМВ 2015!

7.10.2015
67

Друзі, дякуємо за підтримку, дякуємо, що вас було так багато! Чудову традицію закладено, то ж, до зустрічі у наступному році у останню суботу вересня! #iirfamily

День кар'єри ІМВ! 21 травня 2015 року о 12:00

20.05.2015
55

21 травня Фонд розвитку ІМВ за підтримки Європейської Бізнес Асоціації провів перший в історії Інституту міжнародних відносин День кар’єри ІМВ!

Всі бажаючі мали змогу поспілкуватися з HR менеджерами 12 міжнародних компаній та організацій, таких як EY, АНКОР, Japan Tobacco International, KPMG, SAYENKO KHARENKO, AGAMA communications, 3М Україна, Реккітт Бенкізер Україна, Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності, Pedersen & Partners, ЕВА та ACCA Ukraine.

Компанії запропонували студентам послухати цікаві презентації та прийняти участь у майстер класах, присвячених питанням пошуку роботи, секретам успішного проходження інтерв'ю та чарівним правилам побудови блискучої кар'єри.

Дякуємо всім, хто долучився до проведення Дня кар’єри ІМВ! Сподіваємося, цей день був плідним та корисним як для наших студентів, так і для наших гостей!

Фільм "Поводир" та його творці Олесь Санін та Сергій Михальчук в ІМВ!

25.12.2014
10

18 грудня студенти, випускники та співробітники Інституту в рамках проекту Фонду розвитку ІМВ "Формула успіху" мали чудову нагоду наживо поспілкуватися з творцями найобговорюванішого фільму останніх років, "Поводир". Після перегляду самої кінокартини розгорнулася активна дискусія зі знімальною групою, Олесем та Сергієм, протягом якої ми торкнулися численних тем - від загальних переспектив українського кіно до таємниць знімального процесу. Щиро дякуємо нашим гостям та всім, хто долучився до зустрічі!

Велика зустріч випускників "Студенти і випускники ІМВ заради Миру"

5.11.2014
103

18 жовтня 2014 року відбулася неймовірно щира та емоційна зустріч випускників ІМВ у приміщенні рідного Інституту. Ділимося враженнями!

Лекція Олексія Сітнікова від Success story

8.10.2014
3

8 жовтня 2014 року в рамках проекту Success story від Фонду розвитку ІМВ відбулася лекція найвідомішого на пострадянському просторі психолога, гіпнолога, психотерапевта, коуча, політтехнолога, тренера НЛП, доктора економічних наук, доктора психологічних наук, професора Олексія Сітнікова. Це - лікар і науковець, він був першим, хто привіз НЛП та Еріксонівський гіпноз до СРСР і Східної Європи після навчання безпосередньо у авторів означених підходів. Олексій реалізував сотні успішних проектів у більш, ніж 50 країнах світу, консультував президентів, голів урядів, міністрів, власників і топ-менеджерів корпорацій, зірок шоу-бізнесу, політиків. 

Студентам Інституту міжнародних відносин Олексій Сітніков розповів про принципи управління долею особистості та бізнесу. Це була ємна, змістовна розповідь про те, як стати щасливим, ні в чому собі не відмовляючи. «Якщо ти не управляєш своїм життям, за тебе це робить хтось інший» - переконаний О. Сітніков. Психолог радив слухатися своєї підсвідомості та розвивати її, вміти орієнтуватися у системі цінностей різних культур, концентруватися на головному, мотивувати себе та впевнено досягати мети. 
У ході лекції Олексій Сітніков також презентував свій новий проект – унікальний соціальний експеримент KARMALOGIC, який реалізується командою психологів, коучів, вчених, культурних та громадських діячів з усього світу. За допомогою технології краудсорсінгу для реалізації проекту будуть зібрані універсальні закони управління долею, актуальні для кожного. По суті, це буде систематизована база людської мудрості, досвіду і знань про те, як бути успішним, здоровим, щасливим та мати в житті все, про що мрієш. До речі, до проекту може долучитися кожен бажаючий. Детальніше про проект : karmalogic.org 
Про наступні заходи проекту Success story читайте на сайті Фонду розвитку ІМВ або у нашій спільноті Фейсбук

Перша зустріч у рамках проекту Success story!

24.09.2014
20

Завдяки нашим коучам, Алуніці Добровольській, Яровіту та Заряні Поздняковим ми навчилися легко та невимушено мінімізувати значення проблем у власному житті, справлятися із психологічним навантаженням, правильно себе вмотивовувати та досягати бажаного. Дякуємо! Слідкуйте за нашими анонсами - це далеко не останній захід від Фонду розвитку ІМВ і "Формули успіху" Аліси Лісової!

1 вересня 2014 року Фонд розвитку ІМВ провів Благодійний ярмарок літератури!

2.09.2014
19

1 вересня 2014 року Фонд розвитку ІМВ провів Благодійний ярмарок літератури! У нашій акції взяло участь понад 100 благодійників: викладачів, студентів, випускників. За результатами ярмарку було зібрано 13.914 грн, з яких 250 у.о + 3.700 грн вже передано бійцю АТО Олександру Шевцову, а 6.964 грн внесено до Фонду розвитку ІМВ для підготовки до майбутньої зустрічі випускників.

Сердечно дякуємо викладачам, кафедрам, випускникам та студентам, які надали книжки для ярмарку. І, безумовно, щира подяка нашим благодійникам: проф. Расшивалову Д.П., проф. Макаренко Є.А., доц.Шинкаренко Т.І., проф. Задорожньому О.В., а також таким студентам та випускникам, як Захарія Уляна (1 МП), Нідасова Анна (асп. МІ), Дейнека Ярина (1 МП), Зима Дарія (1 МП), Воробйова Аліна (1 МЕВ), Головченко Микита (2 МП), Терчик Арсен (1 МП), Микитась Ксенія, Сапожніков Антон (1 МЕВ), Романова Анна-Марія (2 МІ), Деркач Світлана (1 МП), Григорова Анастасія (маг. МБ), Винокурова Катерина (маг. МБ), Маляренко Людмила (3 МП), Замитайло Володимир (1 МІ), Біленко Софія (1 МЕВ), Стряпан Карина (3 МБ), Кандела Юрій (6 МБ), Шукурова Єлізавета (3 МБ), Гулима Владислав (6 МБ), Остапенко Михайло (6 МБ), Денисенко Костянтин (1 МЕВ), Пратунь Дарина (1 МБ), Мусіяка Олександр (1 МБ), Бізіля Валерія (1 МВ), Кравченко Дмитро (1 МБ), Маренич Марія (3 МВ), Заваликут Ганна (1 МВ), Куса Ілля (МІ), Приходько Анастасія (2 МВ), Альохіна Анастасія (2 МЕВ), Харковчук Марія (2 МЕВ), Маліновська Христина (2 МЕВ), Ярошенко Олександр (2 МЕВ), Колесник Леся (2 МЕВ), Малихін Гліб (2 МЕВ), Бура Михайло (2 МП), Шеленко Ганна (2 МЕВ), Кізуб Андрій (2 МЕВ), Возько Ігор (2 МЕВ), Антоненко Анастасія (2 МЕВ), Крушена Дарія (2 МЕВ), Олександрук Владислав (2 МЕВ), Калашник Дмитро (2 МЕВ), Некрасов Костянтин (2 МЕВ), Дука Яна (2 МЕВ), Сокол Марина (2 МЕВ), Демчук Аліна (2 МЕВ), Зара Андрій (2 МЕВ), Вус Олег (3 МБ), Хлопецько Вікторія (2 МЕВ), Кононенко Катерина (2 МЕВ), Сауляк Марина (2 МЕВ), Бабко Ростаслав (1 МБ), Шмаркатюк Михайло (1 МБ), Потсаєв Владислав (1 МБ), Кушпіль Єлизавета (1 МБ), Шведова Анна (2 МЕВ), Слюсаренко Аліна (2 МЕВ), Полєвик Анастасія, Марчак Вікторія (МІ), Забігайло Дмитро (МБ), Токарська Анастасія (1 МВ), Корбань Марія (1 МВ), Носенко Сільвестр (1 МВ), Бєрко Дмитро (1 МЕВ), Мазепа Володимир (1 МБ), Оцалюк Влад (1 МІ), Татарян Ані (1 МБ), Перевала Анастасія (2 МЕВ), Ткачук Зоряна, Шевчук Анастасія (1 МБ), Лісова Аліса.


Шануймося!

Стенд Фонду розвитку ІМВ

10.07.2014
3

Якщо хтось раптом завітає влітку до Інституту, то неодмінно побачить наш красень-стенд. Просто в холі, поруч із ліфтом. Вся інформація про Фонд - у зручному місці!

Перший публічний захід БО «Фонд розвитку ІМВ»

29.06.2014
9

27 червня 2014 року під час урочистостей з нагоди випуску бакалаврів кафедри Міжнародного бізнесу ІМВ відбувся перший публічний захід БО «Фонд розвитку ІМВ» завдяки підтримці нашого партнеру - Міжнародного еко-культурного фестивалю «ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО».  

Перший внесок до Благодійної організації «Фонд розвитку ІМВ»

26.06.2014
3

Перший внесок до Благодійної організації «Фонд розвитку ІМВ» (Ендаумент Фонд) зробив випускник 2013 року ІМВ заочної форми навчання (відділення «Міжнародний бізнес») Старик Михайло Григорович

Долучіться до написання нової сторінки в історії нашої Аlma-mater! Зробіть внесок до Фонду, відчуйте свою причетність до значимої і корисної для усіх справи.

Ми з Вами разом закладемо міцний фундамент довгострокового стабільного фінансування значущих освітніх, наукових, творчих, соціальних програм Інституту.

На знак вдячності та поваги Інститут дарує Вам програму подякиіз найрізноманітнішими можливостями увічнити Ваше ім'я в стінах ІМВ.


Всього пожертвувано
1637844грн
Зробити внесок
Допоможи рідному інституту!