(+380 44) 481-45-29
Усі контакти Зробити внесок

День кар'єри ІМВ 2015!

18 травня 2015
Зарошуємо всіх завітати і прийняти участь у першому в історії Інституту міжнародних відносин Дні кар’єри ІМВ, який відбудеться 21 травня 2015 року о 12:00!

На вас чекає зустріч з HR менеджерами таких відомих міжнародних компаній як EY, АНКОР, Japan Tobacco International, KPMG, SAYENKO KHARENKO, AGAMA communications, 3М Україна та багатьох інших!

Під час заходу студенти та випускники ІМВ будуть мати унікальну можливість поспілкуватись з провідними роботодавцями в режимі реального часу, послухати цікаві презентації та прийняти участь у майстер класах, присвячених питанням пошуку роботи, секретам успішного проходження інтерв'ю та чарівним правилам побудови блискучої кар'єри.

Це важлива подія для тих:
  • хто шукає роботу
  • підбирає програму стажування
  • зацікавлений у отриманні досвіду роботи і професійному розвитку 

День кар’єри ІМВ – це виставка міжнародних компаній-роботодавців, орієнтована на студентів і молодих спеціалістів, зацікавлених у працевлаштуванні та стажуванні, отриманні досвіду роботи і професійному розвитку, захід, який покликаний створити унікальний інтерактивний майданчик для спілкування провідних роботодавців зі студентами та випускниками ІМВ в режимі реального часу.