(+380 44) 481-45-29
Усі контакти Зробити внесок

Реєстрацію на п’ятий щорічний День кар’єри ІМВ розпочато!

6 лютого 2019

Інститут міжнародних відносин засвідчує запрошує взяти участь Дні кар’єри ІМВ 2019, який проводиться за сприяння Фонду розвитку Інституту міжнародних відносин та Центру кар’єри та працевлаштування.

День кар’єри Інституту міжнародних відносин – це виставка міжнародних та національних компаній-роботодавців. Цільова аудиторія заходу - студенти та випускники ІМВ, зацікавлені у працевлаштуванні та стажуванні, отриманні досвіду роботи і професійному розвитку.

Упродовж минулорічного Дня кар’єри ІМВ студенти познайомилися з особливостями роботи більше, ніж 30 компаній, серед яких Redcliffe Partners, Еконія, PwC, JTI, Телерадіокомпанія "СТУДІЯ 1+1", KPMG, EY, LeoGaming, AEQUO Law Firm, Lenovo, European Business Association, Thomson Reuters, Нестле Україна, Ілляшев та Партнери, Legal High School, Кока-Кола Беверіджиз Україна, Unilever, Deloitte, ePravo, Міністерство юстиції України, TapMedia, METRO Кеш енд Керрі Україна, Deloitte, IP-компанія ГОЛДМАРК, MBA Strategy, SupportYourApp, Арцінгер, Авеллум, Roland Berger. За проведеним у Інституті опитуванням, більше ніж 1000 студентів, які відвідали День кар’єри минулого року, підтверджують актуальність та реальну потребу у проведенні заходів подібного формату.

День кар’єри ІМВ – це важлива подія і цінний інструмент для:

·         організації стажування та подальшого набору перспективного, освіченого персоналу серед студентів і випускників Інституту на тимчасовій та/або постійній основі;

·         залучення студентів Інституту до короткострокових проектів, рекламних кампаній, досліджень тощо;

·         доведення до студентів сучасних вимог для успішного працевлаштування та професійної цілеспрямованої підготовки майбутніх спеціалістів різних галузей міжнародних відносин  і побудови власної кар’єри;

·         знайомство та спілкування зі студентами та викладачами Інституту різних спеціальностей та напрямів;

·         поширення інформації про діяльність компанії (організації, установи), її продукти та програми;

·         обговорення інших варіантів співробітництва з ІМВ.

Під час заходу Ваша компанія отримає можливість презентувати себе беручи участь у Ярмарці вакансій, майстер-класах та міні-тренінгах (організованих по секціям згідно тематики виступів).

Навчаючись в Інституті, студенти отримують фундаментальні знання у галузях міжнародних відносин та зовнішньої політики, дипломатичної служби, міжнародного права, міжнародних економічних відносин, міжнародного бізнесу, міжнародної інформації та країнознавства; глибоко оволодівають кількома іноземними мовами; набувають навичок наукового пошуку в галузі міжнародних відносин та практичної роботи у сфері зовнішньополітичних і зовнішньоекономічних відносин, а також розвивають вміння швидко адаптуватися до викликів сучасного  життя.

За роки існування Інституту (факультету) підготовлено понад 10 тисяч фахівців, серед яких громадяни України та представники більш як 90 країн світу. З-поміж них чимало видатних державних діячів, впливових політиків, дипломатів, керівників українських та міжнародних компаній, установ та організацій, відомих вчених.

День кар’єри ІМВ відбудеться 4 квітня 2019 р. у приміщенні Інституту міжнародних відносин за адресою: м. Київ, вул. Ю. Іллєнка (Мельникова), 36/1.

Зареєструватися на День кар’єри ІМВ  можна надіславши запит на електронну адресу Фонду розвитку ІМВ - info@iirfund.org, або заповнивши електронну форму